Balıkesirspor Futbol 

Mesut Dilsöz: “Alt Sıra İle Puan Farkını Açmak İstiyoruz”

0 Paylaşımlar

TFF 1.Lig takımlarından Balıkesirspor’un teknik direktörü Mesut Dilsöz amaçlarının alt sıra ile olan puan farkını daha da açmak olduğunu söyledi.

A Spor’da yayınlanan Tam Saha Anadolu programına açıklamalarda bulunan Balıkesirspor Teknik Direktörü Mesut Dilsöz, Altay galibiyetiyle ilgili olarak kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Dilsöz açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

Önemli bir galibiyetti bizim için. Çünkü Altay takımı iyi oyunculardan kurulu bir takımdı. Biz de zor durumdaydık. Adanaspor’a içeride kaybettik. Bunu telafi etmemiz gerekiyordu. 4-4-2 gibi bir sistemle oynamaya çalıştık. Rakip takımın zaaflarını değerlendirmek istedik. Bunu da uyguladık. Galip geldiğimiz için çok mutluyuz. Bugün çalışmalara başladık. Galip gelince daha mutlu bir ortam oluyor. 10 günlük bir çalışma programımız olacak. Maç takvimi çok sıkışık gidiyor. Bir hazırlık maçı yapmak istiyoruz hafta sonu. Ekonomik olarak sıkıntılarımız var. Amacımız alt sıralardan uzaklaşmak.

Alt tarafla olan puan makasını açmak ve gençlere daha fazla şans vermek istiyoruz. Şu zamanlarda sonuç futbolu oynamaya çalışıyoruz. Buna mecburuz. Rahatladığımız zaman her şey daha farklı olacak.

Ezeh’i tebrik ediyorum. Geçen sene ondan çok faydalanılmamış. Bu sene kendisiyle görüştüm. İnanılmaz bir yetenek. Ona özel çalışmalar yapacağız. Kendisi daha genç bir oyuncu. Bu şekilde oynamasını sağlayarak daha büyük takımlarda onu görmek istiyoruz.”

0 Paylaşımlar

İLGİLİ HABERLER

Leave a Comment

error: Content is protected !!