Amatör Futbol Bölgesel Amatör Lig 

Gönen Belediyespor’da Transferler Sürüyor

0 Paylaşımlar

Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Gönen Belediyespor dış transferde 3 ismi kadrosuna kattı.

2020-2021 sezonu kapsamında transfer çalışmalarını sürdüren Gönen Belediyespor 3 ismi daha kadrosuna kattı. Gönen ekibi Malik Tahirler, Cihan İlkme ve Bartu Umut’u kadrosuna kattığını açıkladı.

Malik Tahirler

MALİK TAHİRLER KİMDİR?

1 Ocak 1992 Konak doğumlu olan ve orta sahanın solunda oynayan Malik Tahirler kariyerine Bornova Yeşilovaspor altyapısında başladı. Karşıyaka ve Sandıklıspor’da profesyonel olarak futbol oynayan Malik Tahirler Muğlaspor, Torbalıspor, Ödemişspor, Didim Belediyespor, Altınova Belediyespor, Kemalpaşa Esnafgücüspor takımlarında da forma giydi. Malik Tahirler 87 Bölgesel Amatör Lig maçında 17 gol, 25 TFF 3.Lig maçında ise 1 gol kaydetti.

Cihan İlkme

CİHAN İLKME KİMDİR?

9 Temmuz 1993 Konak doğumlu olan ve orta sahada forma giyen Cihan İlkme futbola İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüspor’da başladı. Devamında Karşıyaka, Batman Petrolspor, Hatayspor, Bergama Belediyespor, Gölcükspor’da forma giyen Cihan İlkme geçtiğimiz sezonu Bornova Yeşilovaspor’da tamamladı. Cihan İlkmez geçtiğimiz sezon 21 maçta forma giydi ve 1 gol kaydetti.

Bartu Umut

BARTU UMUT KİMDİR?

15 Ağustos 1994 Konak doğumlu olan Bartu Umut futbola Karşıyaka altyapısında başladı. 2013 yılında burada profesyonel olan Bartu Umut devamında ise Kızılcabölükspor, Düzcespor ve Salihli Belediyespor formalarını giydi. Bartu Umut’un kariyerinde 31 TFF 3.Lig, 19 TFF 2.Lig, 10 TFF 1.Lig, 18 Bölgesel Amatör Lig maçı bulunuyor.

0 Paylaşımlar

İLGİLİ HABERLER

Leave a Comment

error: Content is protected !!