Balıkesir'de Spor TV Balıkesirspor Futbol 

Mesut Dilsöz: “Oyuncularımı Kutluyorum”

0 Paylaşımlar

TFF 1. Lig’in 4. hafta müsabakasında Balıkesirspor sahasında Menemenspor’u 2-1 mağlup etti. Maçın ardından teknik adamlar açıklamalarda bulundu. 

Karşılaşma sonrası ilk değerlendirmeyi yapan Balıkesirspor Teknik Direktörü Mesut Dilsöz, “Bu 4 maçlık periyodu 6 puanla kapattığımız için mutluyuz” dedi. 
Dilsöz, “Öncelikle kazandığımız için mutluyuz. Maçlar ilgili çok fazla konuşmak istemiyorum. Ama izleyenlerin herhalde yürekleri ağza gelmiştir. Maç geldi gitti. Son saniyelerde eksik kaldık. Oyuncularımı kutluyorum. Yarın transferimiz açılacak büyük ihtimal. Eksik yerlerimiz var. Maçlarda çok zorlandığımız anlar oluyor. Buralara gerekli takviyeleri yapıp ufak bir izin kullanacağız. Daha sonra yeni katılan arkadaşlarımız ile takımımız adına daha olumlu çalışarak maçlara hazırlanacağız. Bu 4 maçlık periyodu 6 puanla bitirdiğimiz için sevinçliyim kendi adıma. Her zaman istediğimizi sahaya yansıtamıyoruz biz böyle bir oyun beklemiyorduk. Maç atmosferi farklı oluyor. O nedenle üç puan aldığımız için mutluyuz” dedi.

0 Paylaşımlar

İLGİLİ HABERLER

Leave a Comment

error: Content is protected !!